Manewrowy [Poland]

POSZUKUJE
PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który uruchamia ok. 380 pociągów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Zatrudnia 8,5 tys. pracowników w całym kraju.

Manewrowy

Miejsce pracy: Przemyśl

Zakres zadań:

  • sprzęganie i rozprzęganie wagonów i pojazdów trakcyjnych w spoczynku i ruchu,
  • zabezpieczanie odstawionego taboru kolejowego przed zbiegnięciem,
  • obsługa przydzielonych zwrotnic w czasie wykonywania pracy manewrowej,
  • sprawdzanie stanu rozjazdów i zwrotnic, na których odbywa się praca manewrowa,
  • sprawdzanie i przeprowadzanie składów pociągów do obsługi ruchu pasażerskiego,
  • wykonywanie prac związanych z odpowiednim zastosowaniem, odstawieniem i dostawianiem wagonów w składzie pociągów.

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie
  • mile widziane aktualne uprawnienia na stanowisko manewrowego,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność,
  • zaangażowanie w wykonywaniu czynności.

Oferujemy:

  • pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,
  • benefity pozapłacowe m.in.: zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów,
  • wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe,
  • dodatkowy dzień wolny w roku - 25.11. Dzień Kolejarza,
  • możliwość rozwoju zawodowego, realizacji samodzielnych projektów,
  • pracę w dynamicznym środowisku,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • pracę w miłej atmosferze, w przyjaznym, wspierającym zespole,
  • umowę o pracę.

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 20.08.2023 r.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o nie podawanie w dokumentach informacji, które mogą stanowić szczególną kategorię danych osobowych w rozumieniu art. 9 RODO (m.in. danych dot. zdrowia, pochodzenia rasowego lub etnicznego, poglądów politycznych, przynależności do związków zawodowych).

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH OSÓB BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROCESACH REKRUTACYJNYCH (PRACA, STAŻ, PRAKTYKI)

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PKP INTERCITY S.A. z siedzibą w Warszawie al. Jerozolimskie 142 a, 02-305 Warszawa. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z powołanym przez PKP INTERCITY S.A. Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iod@intercity.pl, tel.: +48 22 474 21 15. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 2016 r., str. 1-88 – zwane dalej RODO)), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. PKP Intercity S.A. będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika. Ponadto Państwa dane PKP Intercity może przetwarzać na podstawie art. 6 ust.1 lit. f RODO np. w zakresie oczekiwań wysokości wynagrodzenia, możliwego terminu rozpoczęcia zatrudnienia, doprecyzowania rodzaju i poziomu kwalifikacji zawodowych.

Państwa dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą wyrazili Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Mają Państwo także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres jej trwania, a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach - przez okres 12 miesięcy. Nie przekazujemy Państwa danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w celu ich profilowania.

Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim, jednakże zgodnie z obowiązującym prawem Administrator może przekazywać dane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora np. na podstawie umów o powierzenie przetwarzania danych osobowych dostawcom usług IT, oraz na podstawie obowiązujących przepisów prawa podmiotom uprawnionym do uzyskania danych np. sądom lub organom ścigania - tylko gdy wystąpią z żądaniem uzyskania danych osobowych i wskażą podstawę prawną swego żądania.

Kliknięcie przycisku „” lub „Wyślij” jest równoznaczne z wyrażeniem przez Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (takich jak np.: imię i nazwisko, data urodzenia, wykształcenie, zdjęcie, zainteresowania itp.) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w niniejszym ogłoszeniu.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال