Referent / referentka oddělení školství odboru řízení ekonomiky a školství [Czech Republic]

Zařazení: Referent
Vložila firma: JOBSYSTEM s.r.o.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Městská část Praha 14 - Úřad městské části Praha 14

Zastoupená tajemnicí Úřadu městské části Praha 14

vyhlašuje dne 16. 6. 2023 výběrové řízení na obsazení pracovního místa

Referent / referentka oddělení školství odboru řízení ekonomiky a školství

Sjednaný druh práce: zajišťování ucelené odborné agendy na úseku rozpočtu městské části Praha 14

Náplň práce:

  • provádění administrativních úkonů ke konkurzním řízení na ředitele ZŠ a MŠ, příprava a kompletace materiálů do RMČ a ZMČ, spolupráce při zápisech k předškolnímu a základnímu vzdělání,
  • sestavení rozpočtu oddělení školení, příprava rozpočtových opatření, sledovaní a kontrola plnění příjmů a čerpání výdajů rozpočtu oddělen školství dle rozpočtové skladby,
  • monitoring hospodaření příspěvkových organizací v průběhu roku
  • komplikace a správa podkladů k pojistným událostem na ZŠ a MŠ
  • zajištění administrativní činnosti (spisová složka).

Požadavky na uchazeče podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úředních územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění:

  • fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let
  • občan České republiky nebo cizí občan s trvalým pobytem v České republice, který ovládá český jazyk,
  • způsobilost k právním úkonům,
  • bezúhonnost.

Další požadavky:

Požadované vzdělání:

  • střední s maturitní zkouškou ekonomického zaměření nebo vyšší odborné

Požadované znalosti, dovednosti a zkušenosti:

  • základní znalost legislativy v oblasti školství
  • obecná znalost rozpočtových pravidel a účetních předpisů pro příspěvkové organizace výhodou
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Outlook)
  • komunikativní a organizační dovednosti
  • odolnost vůči stresu
  • ochota dále se vzdělávat

Nabízíme:

  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • stravenky pro zaměstnance
  • Flexi poukázky
  • 25 dní dovolené
  • 4 dny placeného volna (Sick Days)
  • příspěvek na dovolenou dětí zaměstnance
  • možnost dále se vzdělávat

Platové zařazení: 10. platová třída, dle NV č. 341/2017 Sb., v pl. zn.

Místo práce: Úřad městské části Praha 14

Termín nástupu: dle dohody

Náležitosti přihlášky podle § 7 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úředních územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění, jsou: jméno. Příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), datum a podpis.

K přihlášce je podle § 7 odst. 5 zákona č. 312/2002 Sb., o úředních územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění, nutno připojit strukturovaný profesní životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením), ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně osvědčení o absolvovaných kurzech a školeních.

Přihlášky s požadovanými doklady je nutno zaslat nejpozději do 15. 7. 2022 na adresu:

Prodlouženo do 8. 3. 2023

Úřad městské části Praha 14

kancelář úřadu

Bří Venclíků 1073, 198 21 Praha 9

Obálku označit slovy: „ Výběrové řízení - pozice referent/ka oddělení školství odboru řízení ekonomiky a školství, tř. 10“

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 15. 7. 2023. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Místo pracoviště:
Praha | Praha | Úřad městské části Praha 14

Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek

Plat:

střední

Znalost PC:
uživatel samouk - základní balíček MS Office

Požadované jazyky:

Řidičské oprávnění:

Specialní dovednosti:

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Eva Grundová

Telefon:
224 819 391

E-amil:
egrundova@jobsystem.cz

www:
www.jobsystem.cz

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال