místo právníka [Czech Republic]

Maltézské nám. 471/1

118 00 Praha 1

V Praze dne 24. srpna 2023

Č. j.: MK 48988/2023 OŘLZ

hledá vhodné kandidáty na pozici

právníka/právničky v Samostatném oddělení autorského práva

(zástup v pracovním poměru za MD/RD)

Náplň práce:

Zaměstnanec na tomto místě vykonává zejména tyto činnosti:

  • Analyzuje výkladové a aplikační problémy unijní a mezinárodní autorskoprávní ochrany ve vazbě na legislativu ČR, včetně dopadů judikatury Soudního dvora EU;

  • zpracovává a projednává legislativní návrhy v autorskoprávní oblasti;

  • zpracovává podklady pro správní, soudní a kontrolní řízení týkající agendy SOAP, zejm. v oblasti dohledu nad výkonem kolektivní správy práv.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oboru PRÁVO (absolvování právnické fakulty v magisterském studijním programu Právo nebo Právní věda);
  • osoba starší 18 let, plně svéprávná, bezúhonná a zdravotně způsobilá;
  • státní občan České republiky[1], občan jiného členského státu Evropské unie nebo občan státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru;
  • znalost práce na PC;
  • spolehlivost, samostatnost a pečlivost.

Další informace:

  • Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD/RD)
  • Nástup: dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Praha 6, Milady Horákové 139
  • Platové zařazení dle Nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců (14. platová třída) ve znění pozdějších předpisů
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, stravenkový paušál, příspěvek z Fondu kulturních a sociálních potřeb, pružná pracovní doba, atd.

Požadované dokumenty k výběrovému řízení:

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis
  • kopie dokladu o dosaženém vzdělání

Posuzovány budou dokumenty zaslané do 15. září 2023:

  • na adresu Ministerstvo kultury, Maltézské nám. 471/1, 118 00 Praha 1
  • rovněž osobně podané na podatelnu Ministerstva kultury na výše uvedené adrese
  • v elektronické podobě na adresu: kariera@mkcr.cz
  • prostřednictvím datové schránky ID 8spaaur

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující požadované dokumenty musí být označena slovy: „Právník v Samostatném oddělení autorského práva“ Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění formálních požadavků a může být důvodem k vyřazení z účasti ve výběrovém řízení.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů po termínu zasílání podkladů, byla ve výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Ministerstvo kultury podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rámci svých služebních a pracovních míst.

Poučení: Zasláním životopisu uchazeč/ka souhlasí se zpracováním a uchováním osobních údajů a potvrzuje, že je seznámen/a se svými právy týkajícími se přístupu k informacím a jejich ochraně podle nařízení GDPR a Zákona o zpracování osobních údajů č. 110/2019 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Uchazeč/ka zasláním životopisu do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom/a osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu. Ministerstvo kultury si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného kandidáta.

[1] Splnění tohoto předpokladu se podle § 26 odst. 1 věta první zákona o státní službě dokládá příslušnými listinami, tj. průkazem totožnosti nebo osvědčením o státním občanství.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال