referent / referentka voleb, matrik a státního občanství [Czech Republic]

Magistrát hlavního města Prahy je největším zaměstnavatelem územní samosprávy, který nabízí profesní uplatnění v celé řadě oborů. Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici referent / referentka voleb, matrik a státního občanství v odboru živnostenském a občanskosprávním

Úplné oznámení o výběrovém řízení naleznete na úřední desce MHMP v rubrice Volná místa a kariéra na MHMP https://eud.praha.eu/pub/deska/6000004/4/6000003%23MHMPAWO0A020%23MHMP0BPVR4TJ%231/6000003%23MHMPAWO0A020%23MHMP0BPVR4TJ/UD_volne-misto_ZIO_0536_ref.voleb.matrik.st.obc.DU_VM44-23.pdf

Jaká bude Vaše náplň práce

  • metodické usměrňování a odborné poradenství matričním úřadům
  • kontrola nad vedením matriční agendy a souvisejících agend u matričních úřadů
  • zpracování rozhodnutí o odvolání a mimořádných opravných prostředcích ve správním řízení ve věcech státního občanství ČR a na úseku změny jména a příjmení
  • výkon státní správy v agendách voleb do zastupitelstev a do Parlamentu ČR
  • příprava obecně závazných vyhlášek ve věcech čestného občanství a cen hl. m. Prahy, znaku HMP
  • zajišťování agendy znaku a praporu hl. m. Prahy a agendy projednání

Jaké požadavky byste měl/a splňovat

  • VŠ vzdělání Bc. nebo VOŠ
  • znalost zákona o matrikách, jménu a příjmení, a zákona o státním občanství České republiky
  • uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office)
  • výhodou znalost anglického jazyka

Co Vám můžeme nabídnout

  • platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platové třídě 10, možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době, mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků (více se dozvíte z úplného oznámení o výběrovém řízení)
  • pracovní poměr na dobu určitou, po dobu rodičovské dovolené
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna
  • podporu profesního i osobního rozvoje, systém dalšího vzdělávání, možnost využití programu mentoringu a koučinku
  • podporu slaďování pracovního a rodinného života, možnost využití dětských skupin pro děti zaměstnanců
  • čerpání benefitů v systému Cafeteria
  • příspěvek na roční jízdné městskou hromadnou dopravou (Lítačka)
  • příspěvek na stravování formou elektronické stravenkové karty
  • příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rehabilitaci pro osoby se zdravotním postižením
  • příspěvek na bydlení
  • pracoviště v centru Prahy

Více informací o odměňování, dalších pracovních podmínkách a zaměstnaneckých benefitechnaleznete na našich kariérních stránkách

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: označení výběrového řízení a název obsazované pracovní pozice, jméno, příjmení, titul, datum narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu (úplná adresa včetně PSČ).

K přihlášce připojte: strukturovaný profesní životopis v českém jazyce, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech, dovednostech a dosaženém vzdělání.

Přihlášku do výběrové řízenís životopisem v českém jazyce prosím zašlete nejpozději do 31. srpna 2023 na adresu kariera.magistrat@praha.eu. Do předmětu zprávy uveďte: Volné místo na dobu určitou–referent/referentka voleb, matrik a státního občanství/ZIO/0536/VM44/23/K.

Typ úlohy: Plný úvazek

Plat: 24 000,00Kč - 41 000,00Kč (měsíčně)

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال