Receptionist - Honeywell Prague [Czech Republic]

Posted
14-Jul-2023
Service line
GWS Segment
Role type
Full-time
Areas of Interest
Administrative
Location(s)
Prague - Praha, Hlavni mesto - Czechia

Pro našeho významného klienta, kterému zajišťujeme facility služby hledáme kolegyni/kolegu na pozici RECEPČNÍ

Náplň práce:

  • Odpovědnost za plynulý chod lobby a recepce
  • Uvítání návštěv, výdej a odebírání návštěvnických karet
  • Příjem telefonátů
  • Zpracování interní korespondence (přebírání a rozdělení pošty, přípřava zásilek k odeslání)
  • Objednávání taxi, kurýrní služby
  • Reporting kvality produktů klienta
  • Správa ticketing systému
  • Komunikace s ostatnímy oddeleními klienta
  • Podpora/spolupráce se správcem vozového parku klienta (předávání dokumentů, klíčů od vozů apod.)
  • Podpora celého facility týmu působícího u klienta
  • Ostatní AD HOC úkoly

Očekáváme:

  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost, týmovost
  • Dokončené SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Dobré organizační schopnosti
  • Předchozí praxe na obdobné pozici vítána, není však nutností, vše Vás naučíme

Nabízíme:

  • Pestrou práci ve stabilní a prestižní společnosti na Pankráci blízko metra
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Kompletní zaškolení a osobní rozvoj
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Benefity (stravenkový paušál, firemní tarif mobilního operátora, 5 týdnů dovolené, sick day, multisport karta, kurzy angličtiny, dobrovolnické volno, a další)

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال